Reklamní pozice premium odkaz

Bydlení

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pracovnu 2/2

Úložné prostory nemusí být nuda Pracovna je spojena s množstvím různých dokumentů, které je třeba přehledně ukládat.  To do šanonů, různých pořadačů a také skříněk a skříní. Pokud nechcete jít cestou klasického kancelářského nábytku, rozhodně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pracovnu 1/2

Moderní nábytek nezklame Pracovna nemusí být nutně jenom kusem stolu a židle, který je umístněný v rohu místnosti. Naopak. Pracovna by dnes měla být místem, kde se cítíme dobře a kde můžeme podávat ty nejlepší výkony. I proto by měla vynikat… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 2/2

I na chodbu může patřit nábytek Nejenom, že ten dané místo dokáže výrazně zútulnit a dodat mu mnohem příjemnější ráz, ale zároveň nesmíme opomíjet na praktičnost, která je s tím spojena. Pokud jde o panelákové chodby, jsou ideální volbou například… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 1/2

Obrazy na zdech Panelákové chodby obvykle působí poměrně ponuře, a to hlavně z toho důvodu, že jsou spojeny s bílými a prázdnými stěnami. Pokud chcete společné prostory v paneláku zajímavě vyšperkovat, rozhodně se hodí využít různé obrazy,… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kancelář 2/2

Moderní závěsy jsou hitem Pokud chcete vyšperkovat kancelář prakticky a zároveň také esteticky, je dobré vsadit na moderní rolety. Právě ty mají hned několik důvodů, proč byste je měli vyzkoušet. Pokud se na dané důvody podíváme společně, je dobré… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kancelář 1/2

Udržujte pořádek V podstatě nejjednodušší možnost spojená s tím, jak mít jistotu, že vaše kancelář bude skutečně dokonalá. Nevezme vám v podstatě žádné peníze, jenom každý den trochu času. Jedná se o postup, který je spojený s tím, že se budete… »

Rozhodněte se: Plynové nebo elektrické vytápění domu 2/2

Elektrické vytápění domu I v tomto případě můžeme mluvit o řešení, které je spojeno s celkovou pohodlností, stejně jako s tím, že daná forma vytápění je vcelku ekologická. Tedy s ohledem na samotný provoz. Výroba elektřiny už ekologická být nemusí… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit