Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pracovnu 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pracovnu 1/2

Ilustrační foto

Moderní nábytek nezklame

Pracovna nemusí být nutně jenom kusem stolu a židle, který je umístněný v rohu místnosti. Naopak. Pracovna by dnes měla být místem, kde se cítíme dobře a kde můžeme podávat ty nejlepší výkony. I proto by měla vynikat tím, že v ní bude umístěný moderní nábytek. Jak a podle čeho ho poznat? Dnes jasně dominují:

·         Oválné tvary
·         Lesklé provedení
·         Netradiční barvy

Tento styl můžete promítnout nejenom do výběru samotného stolu, ale i do židle. Pokud na ní sedíte jenom pár hodin denně, nemusí být nutně klasická kancelářská, jelikož zvolit lze také různá designová a zajímavá provedení.

Stylový počítač je hit

Bez čeho se dnes žádná pracovna neobejde? Je to samozřejmě výpočetní technika. Podle čeho ji vybrat? V první řadě je to výkon a jiné parametry. Pokud ale hledáte rady, jak vyšperkovat pracovnu, nezapomeňte také na design. Už dávno není výpočetní technika jenom krabicí pod stolem a obyčejným monitorem na stole. Dnes už může počítač vypadat jenom jako monitor, a to s velmi originálním a líbivým designem. Stejně tak jsou hitem také designové notebooky, které sází hlavně na elegantní tvary, stejně jako sází i na zajímavé materiály. Hitem jsou dnes i různorodé barvy, a to včetně těch skutečně pestrých.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: pracovna

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme