Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 1/2

Ilustrační foto

Obrazy na zdech

Panelákové chodby obvykle působí poměrně ponuře, a to hlavně z toho důvodu, že jsou spojeny s bílými a prázdnými stěnami. Pokud chcete společné prostory v paneláku zajímavě vyšperkovat, rozhodně se hodí využít různé obrazy, které na zeď pověsíte. Ty mohou být v různorodých velikostech, ale jedno by měly rozhodně splňovat. Měly by působit na první pohled skutečně pozitivně a měly by dané místo v chodbě oživit. A jakými cestami se lze vydat? Můžete například:

·         Nakoupit obrazy v supermarketu
·         Nakoupit fotografie
·         Využít obrázky dětí z domu

Kousek přírody nikdy nezaškodí

Nejenom obrazy na stěnách jsou cestou, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku. Určitě je dobré myslet na kousek přírody, bez kterého se ani tento prostor neobejde. Ideální jsou v tomto směru rozhodně mezipatra. Právě sem můžete umístit klasické květináče s živou květinou. Důležité je hlavně to, aby byla určena do nižších teplot, které na společných chodbách hlavně během zimy panují. Kromě těchto velkých květin nemusí být problémem ani ty menší. Ty lze umístit třeba do truhlíků na parapety přímo pod okna, která jsou také součástí společných chodeb.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: panelák, chodba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme