Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 2/2

Ilustrační foto

I na chodbu může patřit nábytek

Nejenom, že ten dané místo dokáže výrazně zútulnit a dodat mu mnohem příjemnější ráz, ale zároveň nesmíme opomíjet na praktičnost, která je s tím spojena. Pokud jde o panelákové chodby, jsou ideální volbou například menší botníky, které na ně umístíte. Právě zde následně můžete mít uloženou svou obuv, díky čemuž šetříte místo ve vašem bytě. Pokud jde o botník moderního provedení, můžete si být jisti, že chodba bude opět vypadat o něco zajímavěji.

Pomoci může i obyčejná rohožka

Pamatujte na to, že i drobnosti mohou vést k tomu, že celkový prostor interiéru společné chodby zajímavě vylepšíte. Pokud se zaměříme na oblast podlahy, je třeba říci, že před váš dům můžete snadno umístit například rohožku. Dnes už je jejich sortiment opravdu bohatý a tak není problém experimentovat se zajímavými tvary, motivy a barvami. Pokud ji chcete mít nejenom na praktické používání, ale i jako moderní doplněk vaší společné chodby, nezapomínejte na její pravidelnou údržbu. S tou souvisí nutnost ji vyklepat, stejně jako jí čas od času také vyprat, pokud to její materiál dovoluje. U většiny rohoží na našem trhu musíme říci, že takový styl údržby rozhodně není žádným problémem.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: panelák, byt

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme