Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

zobrazit

O starožitný nábytek se musíte dobře starat. Jakou péči mu poskytnout?

Starožitný dřevěný nábytek má oproti tomu současnému celou řadu výhod. Nejenom, že je dřevo na dotek mnohem teplejší a příjemnější než kov nebo plast, ale navíc se starý nábytek pyšní historickou hodnotou. Lidé mají všeobecně rádi věci s příběhem,… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kancelář 2/2

Moderní závěsy jsou hitem Pokud chcete vyšperkovat kancelář prakticky a zároveň také esteticky, je dobré vsadit na moderní rolety. Právě ty mají hned několik důvodů, proč byste je měli vyzkoušet. Pokud se na dané důvody podíváme společně, je dobré… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kancelář 1/2

Udržujte pořádek V podstatě nejjednodušší možnost spojená s tím, jak mít jistotu, že vaše kancelář bude skutečně dokonalá. Nevezme vám v podstatě žádné peníze, jenom každý den trochu času. Jedná se o postup, který je spojený s tím, že se budete… »

Rozhodněte se: Plynové nebo elektrické vytápění domu 2/2

Elektrické vytápění domu I v tomto případě můžeme mluvit o řešení, které je spojeno s celkovou pohodlností, stejně jako s tím, že daná forma vytápění je vcelku ekologická. Tedy s ohledem na samotný provoz. Výroba elektřiny už ekologická být nemusí… »

Rozhodněte se: Plynové nebo elektrické vytápění domu 1/2

Plynové vytápění domu Jde o variantu vytápění, které je realizováno pomocí plynových kotlů. Ty mohou být klasické, stejně jako kondenzační, které umí nabídnout i možnost využití zbytkového tepla. Realizovat plynové vytápění domu je samozřejmě… »

Chcete dobře a zdravě uvařit? Je lepší mozzarella nebo eidam? 2/2

Eidam sýr Eidam se řadí k polotvrdým sýrům a pochází z Nizozemí. Nejde o aromatický sýr, tudíž se výborně hodí pro zapékání. Vyznačuje se jemnou chutí. Eidam můžete sehnat i jako nízkotučný, kdy je obsah tuku 20–30 % v sušině. U eidamu… »

Chcete dobře a zdravě uvařit? Je lepší mozzarella nebo eidam? 1/2

Sýr mozzarella Mozzarella patří mezi nejznámější italské sýry. Podle tradice vznikla mozzarella náhodně, když sýrař zakopl a sýrový tvaroh pěkně za čerstva spadl do hrnce, kde byla vařící voda. Poté se surovina proměnila na neznámý druh sýru. S mozzarellou… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme