Reklamní pozice premium odkaz

Chaty a chalupy

zobrazit

Také o staré hodiny se musíte starat. Zapomeňte však na vodu a chemikálie

Dnes už jsme hodně zhýčkaní moderními trendy a vychytávkami, k nimž se bezpochyby řadí i digitální hodiny. O ty není nutné nijak zvlášť pečovat. Většina z nich funguje na tužkové baterie a představují vlastně spotřební zboží. Jakmile se rozbijí, vyplatí… »

Čeho se vyvarovat při izolaci chalupy proti vlhkosti 2/2

Klasická izolace chalupy není vždy nutností Jsou případy, kdy není nutné realizovat klasické izolační práce, spojené s řezáním do základů a umístěním izolačního materiálu. Vyvarujte se takovým zbrklým rozhodnutím. Někdy úplně postačí provést jednoduchou… »

Čeho se vyvarovat při izolaci chalupy proti vlhkosti 1/2

Problém nepodceňujte Jedním z hlavních problémů, kterému byste se měli rozhodně vyvarovat, je podceňování daného problému. Pokud jde o vlhkost, neměli byste její řešení jakkoliv oddalovat a je třeba začít jednat skutečně co možná nejdříve.… »

Na co nezapomenout při zazimování chalupy

Většina chalupářů jezdí na chalupu jenom od jara do podzimu. Proto právě na podzim přichází doba zazimování. Na co přitom nezapomenout? Vypuštění vody Je nutné vypustit vodu, pokud ji máte rozvedenou ze studny nebo od vodoměru do chalupy. Jinak vzniká… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme