Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí - elektrická bruska 2/2

Tipy na nářadí - elektrická bruska 2/2

Ilustrační foto

Bosch GWS 7-125

Tato elektrická bruska zaujme svou konstrukcí, jelikož ve své třídě nabídne ten nejnižší obvod rukojeti. To ale není jediná přednost, jelikož potěší i jmenovité otáčky na hodnotě 11 000, stejně jako průměr kotouče o velikosti 125 milimetrů. Kromě jistoty kvalitní práce nechybí také fakt spojený s tím, že větrací otvory pro chlazení motoru zajistí delší životnost, stejně jako jeho menší zahřívání během práce. V rámci ochrany samotného uživatele nechybí také inovativní bezpečnostní spínač, stejně jako odolný kryt.

Elektrická bruska Bosch GWS 850 CE

Další z kvalitních produktů značky Bosch nabídne průměr brusného kotouče 125 milimetrů, jmenovitý výkon 850 W a volnoběžné otáčky na hodnotě až 11 000 otáček za minutu. Nechybí také celkem praktické vlastnosti, jako je omezovač náběhového proudu, který zajistí pozvolný rozběh, stejně jako nechybí také aretace vypínače, nebo bezpečnostní prvky v podobě odolného ochranného krytu. Dalším pozitivem, které tato elektrická bruska má, je i nízká hladina hluku, stejně jako velmi dobrá ovladatelnost, která je spojena se štíhlým krytem. Uživatelé jistě ocení také aretaci vřetena pro snadnou výměnu kotoučů.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme