Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – aku vrtačka 1/2

Tipy na nářadí – aku vrtačka 1/2

Ilustrační foto

Bosch GSR 18-2 LI Plus

Jedná se o profesionální akumulátorovou vrtačku s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. Mezi její hlavní přednosti můžeme zařadit třeba rychloupínací sklíčidlo, stejně jako kvalitní ergonomii, jistotu elektronické ochrany motoru, nebo integrované diodové světlo pro osvícení pracovního povrchu. Dále je předností třeba integrovaný držák jednotlivých bitů, stejně jako praktická spona na opasek, které umožní jednoduché a bezpečné zavěšení. Negativem může být absence příklepového vrtání, přičemž pozitivem může být naopak jistoty rychlého dobíjení v délce šedesáti minut.

Aku vrtačka Einhell TE-CD 18 Li

Kvalitní vrtačka, která nabídne dvourychlostní převodovku určenou především pro silné vrtání nebo šroubování, stejně jako výkonný motor. Dále nechybí ani jednoruční sklíčidlo zajištující snadné a rychlé umístění nástroje. Mezi další vlastnosti a přednosti, které nabídne tato aku vrtačka patří i to, že nabídne možnost regulace otáček pro jemné nastavení točivého momentu, stejně jako nabídne také praktickou LED svítilnu, která se hodí pro práci v horších světelných podmínkách. Dále zaujme:

·         Spona na opasek a kovový hloubkoměr
·         Třicetiminutová doba nabíjení akumulátoru
·         Ukazatel směru nastavení přístroje

Co je drobným negativem, to je absence příklepového vrtání, stejně jako fakt, že se tento model obvykle dodává bez baterie, kterou je třeba koupit ve formě příslušenství.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme