Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – aku vrtačka 2/2

Tipy na nářadí – aku vrtačka 2/2

Ilustrační foto

Makita DF331DSAE

Známá značka nezklame ani na poli aku vrtaček. Tento model kromě vrtání umožní také šroubování. Díky jednodílnému upínacímu sklíčidlu je zajištěna jednoduchá a rychlá výměna nástrojů. Předností tohoto modelu je také elektronický vypínač a motorová brzda, nebo ergonomicky tvarovaná rukojeť, která je zárukou pohodlné práce. Potěší také celková doba nabíjení, která činí jenom 35 minut. Aby byla baterie vždy v dokonalém stavu, je součástí této vrtačky i ochrana proti jeho přetížení.

Aku vrtačka Makita HP457DWE

Produkt patřící mezi špičkové aku vrtačky, který zaujme svými vlastnostmi. Mezi ty se řadí možnost příklepového vrtání, stejně jako možnost šroubování. Nechybí také prachotěsná dvourychlostní planetová převodovka s kovovými převody, nebo kvalitní akumulátor. Potěší i možnost nastavit sílu vrtání nebo utahování v celkem šestnácti stupních, nebo ergonomická a také pogumovaná rukojeť, která je zárukou toho, že se tato vrtačka bude i při delší práci velmi pohodlně držet.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: oprava, nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme