Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – elektrická vrtačka 1/2

Tipy na nářadí – elektrická vrtačka 1/2

Ilustrační foto

Narex EVP 13 E-2H3

Špičková elektrická vrtačka, která nezklame ani náročného majitele. A to pro několik důležitých pozitiv. Mezi ty třeba dvourychlostní převodovka umožňující zvolit si odpovídající otáčky. Stejně tak nechybí elektronická regulace otáček, stejně jako zubové sklíčidlo s kvalitním stiskem a dotažení. Samozřejmostí je také pravý nebo levý chod, stejně jako bezproblémové vytahování nástroje z materiálu. Pokud o něm mluvíme, je třeba říci, že tato vrtačka je primárně určená pro vrtání do:

·         Oceli
·         Dřeva
·         Zdiva

Elektrická vrtačka Bosch PSB 650 RE

Zajímavá elektrická vrtačka, která je určena především pro hobby použití. Tomu odpovídají i její parametry, která však v mnoha směrech pozitivně překvapí. Lákadlem je třeba plastové rychloupínací sklíčidlo s označením Press-Lock, stejně jako kvalitní elektronika, díky které navrtáte konkrétní materiál s velkou přesností. Jistotou je samozřejmě i možnost zvolit si pravý nebo levý chod. Samozřejmostí u této elektrické vrtačky je také celkem lehká hmotnost a kompaktní ergonomický tvar, který usnadňuje jakoukoliv práci. Menší velikost navíc potěší při práci hlavně ve stísněných prostorech.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: nářadí, rekonstrukce, oprava, stavba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme