Reklamní pozice premium odkaz

Tipy na nářadí – elektrická vrtačka 2/2

Tipy na nářadí – elektrická vrtačka 2/2

Ilustrační foto

Makita HP1630K

Zajímavá elektrická vrtačka Makita, která nabídne jak jistotu dlouhé životnosti, tak i velmi silný motor s výkonem celkem unikátních 710 wattů. Samozřejmostí jsou i očekávané vlastnosti, kam můžeme zařadit levý nebo pravý chod, stejně jako elektronickou regulaci, popřípadě i trvalou aretaci. Nechybí ani velkoplošný spínač, díky kterému je vrtačka dobře ovladatelná, nebo protiskluzová rukojeť, která je potažená pryží. Drobnou nevýhodou může být pro mnohé vyšší hmotnost, která dosahuje téměř dvou kilogramů. To je však jenom drobnost, jelikož jinak tato vrtačka pro své vlastnosti rozhodně nezklame.

Elektrická vrtačka Metabo SBE 650

Jednodušší elektrická vrtačka, která je pouze jedno rychlostní a tak ji můžeme zařadit spíše do segmentu hobby použití. Zde určitě nadchne například svou nízkou hmotností, stejně jako může zaujmout perfektní ergonomií. Pokud se podíváme na několik dalších pozitivních vlastností, je to třeba menší velikost, která usnadní práci v méně prostorných místech. Co nezklame, to je její robustní rychloupínací sklíčidlo, stejně jako dlouhá životnost motoru, ale i jistota jak levého, tak i pravého chodu, což je dnes i u levnějších vrtaček, kam právě tuto můžeme zařadit, považováno za naprostý standard.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: rekonstrukce, oprava, nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme