Reklamní pozice premium odkaz

Chůdy nejsou jenom pro zábavu, ale i pro práci a údržbu

Chůdy nejsou jenom pro zábavu, ale i pro práci a údržbu

Ilustrační foto

Skákací chůdy

K novinkám posledních let patří skákací chůdy. Tyto druhy moderních chůd se využívají k běhání při rychlosti až čtyřiceti kilometrů za hodinu, ale také na skoky do výšky, díky nimž lze překonat více než dva metry do výšky. Vyrábí se z hliníku a tato konstrukce je doplněna sklolaminátovou pružinou.

Moderní chůdy se používají v běžném životě a při různých pracích. Například se s používáním lze setkat tam, kde se udržují stromy, kde se umývají velká okna, udržují se stropy, dodělávají se fasády apod.

Teleskopické chůdy

Chůdy se používaly už od dávných dob, ale díky moderním technologiím získáte výborného pomocníka při vykonávání různých činností. Teleskopické chůdy jsou určeny především pro řemeslníky, ale také umělce.

Setkáte se s hliníkovým provedením. Využijete je všude tam, kde potřebujete být o něco výš – malíři, omítkáři, sádrokartonáři, ale také na opravy fasád, k čištění okapů či ke stříhání stromů. Chůze na chůdách není vůbec složitá a lze se ji naučit během několika minut. Chůdy se dodávají v různých provedeních a mají nastavitelnou výšku.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: čištění, oprava, nářadí

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme