Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

O starožitný nábytek se musíte dobře starat. Jakou péči mu poskytnout?

Starožitný dřevěný nábytek má oproti tomu současnému celou řadu výhod. Nejenom, že je dřevo na dotek mnohem teplejší a příjemnější než kov nebo plast, ale navíc se starý nábytek pyšní historickou hodnotou. Lidé mají všeobecně rádi věci s příběhem,… »

Také o staré hodiny se musíte starat. Zapomeňte však na vodu a chemikálie

Dnes už jsme hodně zhýčkaní moderními trendy a vychytávkami, k nimž se bezpochyby řadí i digitální hodiny. O ty není nutné nijak zvlášť pečovat. Většina z nich funguje na tužkové baterie a představují vlastně spotřební zboží. Jakmile se rozbijí, vyplatí… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pracovnu 2/2

Úložné prostory nemusí být nuda Pracovna je spojena s množstvím různých dokumentů, které je třeba přehledně ukládat.  To do šanonů, různých pořadačů a také skříněk a skříní. Pokud nechcete jít cestou klasického kancelářského nábytku, rozhodně… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pracovnu 1/2

Moderní nábytek nezklame Pracovna nemusí být nutně jenom kusem stolu a židle, který je umístněný v rohu místnosti. Naopak. Pracovna by dnes měla být místem, kde se cítíme dobře a kde můžeme podávat ty nejlepší výkony. I proto by měla vynikat… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 2/2

I na chodbu může patřit nábytek Nejenom, že ten dané místo dokáže výrazně zútulnit a dodat mu mnohem příjemnější ráz, ale zároveň nesmíme opomíjet na praktičnost, která je s tím spojena. Pokud jde o panelákové chodby, jsou ideální volbou například… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat společné prostory v paneláku 1/2

Obrazy na zdech Panelákové chodby obvykle působí poměrně ponuře, a to hlavně z toho důvodu, že jsou spojeny s bílými a prázdnými stěnami. Pokud chcete společné prostory v paneláku zajímavě vyšperkovat, rozhodně se hodí využít různé obrazy,… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kancelář 2/2

Moderní závěsy jsou hitem Pokud chcete vyšperkovat kancelář prakticky a zároveň také esteticky, je dobré vsadit na moderní rolety. Právě ty mají hned několik důvodů, proč byste je měli vyzkoušet. Pokud se na dané důvody podíváme společně, je dobré… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat kancelář 1/2

Udržujte pořádek V podstatě nejjednodušší možnost spojená s tím, jak mít jistotu, že vaše kancelář bude skutečně dokonalá. Nevezme vám v podstatě žádné peníze, jenom každý den trochu času. Jedná se o postup, který je spojený s tím, že se budete… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 2/2

Zkuste i plovoucí květináč Bez čeho se dnes žádná terasa rozhodně neobejde, to je zeleň. Náš tip na to, jak vylepšit daný prostor se ale nebude týkat samotných rostlin. Bude se týkat toho, do čeho je umístit. Pokud máte rádi skutečnou originalitu,… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 1/2

Zkuste stylový slunečník Je vaše terasa jenom jednodušší a tak není spojena se střechou, která by vás chránila před nepřízní počasí, nebo také před sluncem? Pokud ano, týká se naše první rada, jak vyšperkovat terasu toho, že si na ní můžete pořídit… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 2/2

Závěsné květináče vás nezklamou Rostliny patří i do prostoru samotné pergoly. Pokud je spíše menší a vy tak potřebujete využít každý centimetr místa na zemi, můžete rostliny umístit přímo do samotného prostoru. Pokud budeme konkrétnější, je… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 1/2

Zajímavé popínavé rostliny Ty jsou v dnešním světě skutečným hitem a tak je více než jasné, že jsou také naším jedním hlavním tipem, který souvisí s tím, jak vyšperkovat pergolu. Jediným drobným negativem je v daném směru to, že je nezbytně nutné… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat balkón 2/2

Zkuste i obyčejnou paletu Že paleta musí být nutně určena jenom k přepravě zboží? Rozhodně to tak být nemusí. Právě naopak. Pokud máme být konkrétní, tak může skvěle posloužit k tvorbě svislého záhonu. Stačí ji jednoduše postavit ke zdi a podbít… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat balkón 1/2

Skládací stolek je hitem Pokud máte malý balkon a přesto na něm toužíte po dokonalém zázemí, můžete se inspirovat jedním naším zajímavým tipem, kterým je skládací stolek. Ten je dnes moderním doplňkem celé řady balkonů, kdy je lze vylepšit po praktické… »

Čeho se vyvarovat při izolaci chalupy proti vlhkosti 2/2

Klasická izolace chalupy není vždy nutností Jsou případy, kdy není nutné realizovat klasické izolační práce, spojené s řezáním do základů a umístěním izolačního materiálu. Vyvarujte se takovým zbrklým rozhodnutím. Někdy úplně postačí provést jednoduchou… »

Čeho se vyvarovat při izolaci chalupy proti vlhkosti 1/2

Problém nepodceňujte Jedním z hlavních problémů, kterému byste se měli rozhodně vyvarovat, je podceňování daného problému. Pokud jde o vlhkost, neměli byste její řešení jakkoliv oddalovat a je třeba začít jednat skutečně co možná nejdříve.… »

Tipy na nářadí – aku vrtačka 2/2

Makita DF331DSAE Známá značka nezklame ani na poli aku vrtaček. Tento model kromě vrtání umožní také šroubování. Díky jednodílnému upínacímu sklíčidlu je zajištěna jednoduchá a rychlá výměna nástrojů. Předností tohoto modelu je také elektronický… »

Tipy na nářadí – aku vrtačka 1/2

Bosch GSR 18-2 LI Plus Jedná se o profesionální akumulátorovou vrtačku s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu. Mezi její hlavní přednosti můžeme zařadit třeba rychloupínací sklíčidlo, stejně jako kvalitní ergonomii, jistotu elektronické ochrany… »

Tipy na nářadí – elektrická vrtačka 2/2

Makita HP1630K Zajímavá elektrická vrtačka Makita, která nabídne jak jistotu dlouhé životnosti, tak i velmi silný motor s výkonem celkem unikátních 710 wattů. Samozřejmostí jsou i očekávané vlastnosti, kam můžeme zařadit levý nebo pravý chod,… »

Tipy na nářadí – elektrická vrtačka 1/2

Narex EVP 13 E-2H3 Špičková elektrická vrtačka, která nezklame ani náročného majitele. A to pro několik důležitých pozitiv. Mezi ty třeba dvourychlostní převodovka umožňující zvolit si odpovídající otáčky. Stejně tak nechybí elektronická regulace… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme