Reklamní pozice premium odkaz

Poradíme, jak obložit lícovkami obývák 1/2

Poradíme, jak obložit lícovkami obývák 1/2

Ilustrační foto

Vyberte správné cihly

První krok je spojený s výběrem správných cihel. Současný trh dnes nabídne jistotu toho, že budete moci vybírat nejenom z celé řady různých materiálů. Samozřejmostí bude i to, že můžete vybírat také z různých povrchových úprav. K dispozici jsou varianty, jako ražená a tažená. Dále je dobré nezapomenout ani na kvalitního výrobce, díky čemuž zajistíte:
·         Vysokou pevnost
·         Barevnou stálost
·         Dlouhou životnost

Připravte povrch stěny

Bez čeho se také neobejdete, to je příprava samotného zdiva. Zde je nezbytné, aby byla stěna jak řádně očištěna, tak aby byla také dokonale rovná. Dále se hodí, pokud je stěna natřena také penetračním nátěrem. Jakmile je i toto realizováno, je vše připraveno k popisu postupu, jak obložit lícovkami obývák.

Připravte také lícové pásky

Ani zde se neobejdete bez prvotní přípravy, která souvisí hlavně ve zdrsnění povrchu samotní stěny. Zde je ideální rubovou stranu důkladně očistit klasickým kartáčem. Jednoduše jí tak zbavíte jakýchkoliv nečistot, stejně jako ji zbavíte například i prachu. Poté už nic nebrání tomu, začít se samotným obkládáním. A to ve formě lepení daných cihel přímo na jednotlivé zdi ve vašem obývacím pokoji.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: obývací pokoj, obklady

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme