Reklamní pozice premium odkaz

Poradíme, jak obložit lícovkami obývák 2/2

Poradíme, jak obložit lícovkami obývák 2/2

Ilustrační foto

Nalepení jednotlivých pásků je ideální postup, jak obložit lícovkami obývák

Aby byl celý postup co možná nejjednodušší, doporučujeme využívat lícové pásky, které budete na stěnu vašeho obývacího pokoje jednoduše lepit. Jako pojivo je používán kvalitní tmel. Poté je třeba obezřetně opatrně přikládat jednotlivé pásky, které ke stěně dobře přimáčknete. Takto pokračujete na všech stěnách, které chcete tímto způsobem vylepšit.

Naneste spárovací maltu

Abyste dosáhli požadovaného výsledného efektu, a naše rady, jak obložit lícovkami obývák byly kompletní, nezapomeňte také na aplikaci spárovací malty. K tomu vám přijde vhod speciální spárovací pistole. V souvislosti s barvou malty doporučujeme volit hlavně světlejší odstíny, které lépe vyniknou s tmavšími lícovkami a budou jistotou lepšího vzhledu.

Finální začištění

Jakmile je daný postup u konce, už stačí jenom odstranit maltové zbytky. Zde nezapomínejte na to, že tento postup je třeba realizovat rychle. A to než malta zaschne, jelikož jinak by to mohlo být poměrně komplikované a náročné. Jakmile jsou zbytky spárovací malty pryč, měla by být výsledkem dokonale obložená stěna pokoje.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: obklady, obývací pokoj

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme