Reklamní pozice premium odkaz

Stavba

zobrazit

Jak na stavbu zdi z pórobetonových tvárnic 2/2

Základ první řady Před vlastním založením první řady je dobré udělat hydroizolaci pomocí penetračního nátěru nebo lepenky. Pokládka první řady se dělá přímo na sucho, jestliže je základ rovný, anebo můžete do cementové malty či do mrazuvzdorného lepidla.… »

Jak na stavbu zdi z pórobetonových tvárnic 1/2

Příprava pórobetonových tvárnic Pórobetonové tvárnice si podle potřeby rozřezejte – nejčastěji se využívá ruční pila na pórobeton. Řezání se provádí pomocí plynulých tahů a rovnoměrně. Pravoúhlosti řezu docílíte speciálním úhelníkem. Vykonejte hladký… »

Návod na opravu díry v zateplené fasádě 2/2

Nanesení omítky Po seříznutí se díra zase oblepí papírovou páskou, přibližně ve vzdálenosti tří milimetrů od hrany díry. Omítka se nanese špachtlí. Pokračuje se přitlačením omítky pomocí hladítka. Povrch hladíte tak, aby se docílilo pěkné roviny a co… »

Návod na opravu díry v zateplené fasádě 1/2

Odstranění uvolněné omítky V současnosti se hojně využívá technologie zateplení polystyrénovými deskami. Ovšem velkou nevýhodou je, že přitahuje datlovité ptáky, kteří se starají o poškození fasády. Do otvorů pak zatéká voda do dutin – dojde k poničení… »

Podle čeho vybrat stavební firmu

Výběr stavební firmy byl odjakživa alchymií, která v posledních letech přerostla téměř do umělecké branže. Živnost na stavební práce má kde kdo, takže zorientovat se v nabídce není jednoduché. Čím se řídit? Reference Reference od spolehlivé osoby jsou… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme