Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat balkón 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat balkón 1/2

Ilustrační foto

Skládací stolek je hitem

Pokud máte malý balkon a přesto na něm toužíte po dokonalém zázemí, můžete se inspirovat jedním naším zajímavým tipem, kterým je skládací stolek. Ten je dnes moderním doplňkem celé řady balkonů, kdy je lze vylepšit po praktické stránce a přitom v případě potřeba můžete mít na balkoně opět dokonalý a plný prostor s místem, kterého je zde více než dost. Přednosti daného stolku jsou četné, a pokud se máme podívat na ty hlavní, musíme říci, že zcela jasně dominuje:

·         Dřevěný materiál
·         Ekologické provedení
·         Lehká a přitom pevná konstrukce

Milujete grilování?

Nezapomínejme také na to, že na svém balkoně si můžete užít i skvělého grilování. Právě gril je druhou možností, jak si můžete balkon dokonale vyšperkovat. Na mysli samozřejmě nemáme taková provedení, která jsou v podobě běžných plynových grilů, nebo větších grilů na dřevěné uhlí. Na mysli máme především takové řešení, které je jednoduché, lehké a snadno použitelné. Je to gril, který má na první pohled tvar běžného truhlíku a je určený právě k tomu, že se pomocí běžných kovových držáků připevní na zábradlí a následně už umožní bezpečné grilování. Ideální volba pro toho, kdo bydlí třeba v panelákovém bytě a má zájem si ugrilovat nějakou tu pochoutku.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: balkon

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme