Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat balkón 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat balkón 2/2

Ilustrační foto

Zkuste i obyčejnou paletu

Že paleta musí být nutně určena jenom k přepravě zboží? Rozhodně to tak být nemusí. Právě naopak. Pokud máme být konkrétní, tak může skvěle posloužit k tvorbě svislého záhonu. Stačí ji jednoduše postavit ke zdi a podbít ji příčkami. Díky tomu vytvoříte prostor, kam už jenom vložíte jednotlivé rostliny. Nejenom, že je to řešení, které je velmi plevné, ale jedná se také o řešení, které rozhodně nadchne svou originalitou a s ní spojeným unikátním vzhledem. Zkrátka a jednoduše se jedná o provedení, které se může hodit na jakýkoliv balkon. A to i díky tomu, že kromě klasické EUR palety není problém sehnat i celou řadu menších.

Využijte tašky na květináče

Pokud milujete rostliny, není nutné je umísťovat jenom na klasická místa – tedy do květináčů na stůl, na zem, nebo třeba na parapet. Zajímavý tip, jak vyšperkovat balkon je spojený také s tím, že si můžete buď pořídit, nebo i vyrobit originální závěsné tašky. Do nich vložíte menší květináč s rostlinou a snadno pověsíte třeba na balkonové zábradlí. Pokud toto řešení něčím nadchne, tak rozhodně třeba tím, že je levné a hodí se třeba na praktické pěstování bylinek, které můžete následně jednoduše využívat například ve vaší kuchyni.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: balkon

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme