Reklamní pozice premium odkaz

Zahradní stavby

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 2/2

Zkuste i plovoucí květináč Bez čeho se dnes žádná terasa rozhodně neobejde, to je zeleň. Náš tip na to, jak vylepšit daný prostor se ale nebude týkat samotných rostlin. Bude se týkat toho, do čeho je umístit. Pokud máte rádi skutečnou originalitu,… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 1/2

Zkuste stylový slunečník Je vaše terasa jenom jednodušší a tak není spojena se střechou, která by vás chránila před nepřízní počasí, nebo také před sluncem? Pokud ano, týká se naše první rada, jak vyšperkovat terasu toho, že si na ní můžete pořídit… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 2/2

Závěsné květináče vás nezklamou Rostliny patří i do prostoru samotné pergoly. Pokud je spíše menší a vy tak potřebujete využít každý centimetr místa na zemi, můžete rostliny umístit přímo do samotného prostoru. Pokud budeme konkrétnější, je… »

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 1/2

Zajímavé popínavé rostliny Ty jsou v dnešním světě skutečným hitem a tak je více než jasné, že jsou také naším jedním hlavním tipem, který souvisí s tím, jak vyšperkovat pergolu. Jediným drobným negativem je v daném směru to, že je nezbytně nutné… »

Rozhodněte se: Dřevěný nebo plastový zahradní domek 2/2

Plastový zahradní domek Plast je moderním materiálem, který najde různé možnosti uplatnění. A to i v oblasti vaší zahrady. Právě zde může plastový zahradní domek nabídnout zázemí spojené třeba s tím, že do něho budete ukládat veškeré nářadí… »

Rozhodněte se: Dřevěný nebo plastový zahradní domek 1/2

Dřevěný zahradní domek Dřevo je klasickým stavebním materiálem po mnoho let. I proto je dřevěný zahradní domek jednou z možností, kterou lze na zahradě využít. U tohoto materiálu zaujme možnost volby s ohledem na typ dřeva. Používá se třeba: Dub Buk Smrk… »

Rozhodněte se: Postavit garáž, nebo koupit prefabrikát 2/2

Prefabrikát – betonová garáž Jak už napovídá tento konkrétní název, jedná se o řešení, které je zhotoveno z betonu. Zde tedy může betonová garáž dosahovat stejných pozitivních vlastností, jako je tomu u klasiky ve formě zděné garáže. Dále nezapomínejme… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme