Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 1/2

Ilustrační foto

Zajímavé popínavé rostliny

Ty jsou v dnešním světě skutečným hitem a tak je více než jasné, že jsou také naším jedním hlavním tipem, který souvisí s tím, jak vyšperkovat pergolu. Jediným drobným negativem je v daném směru to, že je nezbytně nutné čekat, než daná rostlina vyroste. Jakmile se ale tak stane, již se můžete těšit na to, že bude vypadat naprosto dokonale. Možných rostlin je dnes celá řada a většina z nich je poměrně nenáročná. Příkladem daného řešení může být istárie, trubač či vinná réva. A co získáte právě tímto vylepšením?

·         Dostatek zeleně i na vaší pergole
·         Příjemný stín
·         Větší soukromí

Zkuste také moderní zábradlí

Ano, to může k současným moderním pergolám patřit a tak se stává jedním z dalších tipů, jak vyšperkovat pergolu. Ne vždy to musí být nutně jenom zábradlí ze dřeva, které je dnes považováno za naprostou klasiku. Pokud chcete být originálnější, a to jak po stránce materiálové, tak i s ohledem na to, aby byl celý vzhled dokonalý, doporučujeme kovové zábradlí. Ideální potom to tepané, které může být spojeno s řadou zajímavých motivů. Nejenom, že tak máme možnost mluvit o bezpečnostním prvku, ale zároveň mluvíme také o prvku, který lze označit i jako ten designový.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: pergola

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme