Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat pergolu 2/2

Ilustrační foto

Závěsné květináče vás nezklamou

Rostliny patří i do prostoru samotné pergoly. Pokud je spíše menší a vy tak potřebujete využít každý centimetr místa na zemi, můžete rostliny umístit přímo do samotného prostoru. Pokud budeme konkrétnější, je třeba říci, že hitem jsou dnes závěsné květináče. Do nich můžete vložit v podstatě jakékoliv rostliny, jaké si jenom přejete. Následně celý květináč zavěsíte na požadované místo. Jednoduše vytvoříte prostor, ve kterém se budete cítit dobře a také velmi příjemně.

Originální podlaha

Poslední tip spojený s tím, jak vyšperkovat pergolu, se týká toho, že máte možnost vyzkoušet některou z originálních typů podlah. Pokud se rozhodnete jít právě tímto směrem, tak musíme říci, že velkým trendem jsou dnes především četné exotické dřeviny. Nejsou ale jedinou možností, jakou zvolit. Pokud pomineme klasické dřevo nebo klasickou dlažbu, je nutné říci, že někteří ocení skutečně dokonale přírodní podlahu. Na mysli máme řešení, kterým je zátěžový typ trávníku. Jedná se o skutečně originální možnost, a to ve chvíli, kdy pergolu teprve stavíte, nebo ve chvíli, kdy chcete tu stávající rapidně opravit a inovovat.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: pergola, zahrada, zahradní stavby

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme