Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 1/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 1/2

Ilustrační foto

Zkuste stylový slunečník

Je vaše terasa jenom jednodušší a tak není spojena se střechou, která by vás chránila před nepřízní počasí, nebo také před sluncem? Pokud ano, týká se naše první rada, jak vyšperkovat terasu toho, že si na ní můžete pořídit stylový slunečník. Ten má hned několik velmi důležitých praktických využití. Než se na ně podíváme, nezapomeňme připomenout, že byste neměli kupovat různé reklamní a jiné nevzhledné motivy. Ideální je jednobarevný, s jemným odstínem. A kdy může přijít vhod?

·         Jako ochrana před spálením od slunce
·         Jako ochrana před horkem
·         Jako ochrana před drobným mrholením

Svícen je velký hit

Na terase nesedíte nutně jenom přes den, ale často i večer. Proto nezapomínejte také na to, že je dobré zde vytvořit příjemnou atmosféru. K tomu může pomoci třeba svíčka. Tu nemusíte pokládat jenom tak na stůl, jelikož hitem jsou dnes různorodé zajímavé svícny. I ty jsou cestou, jak vyšperkovat terasu. Můžete zvolit různá větší provedení, které lze umístit do koutů vaší terasy. Stejně tak není problémem ani to, pokud využijete například i oblíbená kovová provedení ve formě různých lucerniček, stejně jako různých domečků. Ty jsou hitem z toho důvodu, že je můžete umístit třeba na stůl, stejně jako je můžete pověsit na háček do prostoru.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: terasa

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme