Reklamní pozice premium odkaz

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 2/2

4 nejnovější trendy, jak vyšperkovat terasu 2/2

Ilustrační foto

Zkuste i plovoucí květináč

Bez čeho se dnes žádná terasa rozhodně neobejde, to je zeleň. Náš tip na to, jak vylepšit daný prostor se ale nebude týkat samotných rostlin. Bude se týkat toho, do čeho je umístit. Pokud máte rádi skutečnou originalitu, zapomeňte na klasické umělé nebo plastové květináče standardního vzhledu, které se dnes prodávají v mnoha obchodech. Jestliže chcete být opravdu výrazně originální, není nic jednoduššího, než zvolit plovoucí květináč. Velký designový hit, kterým nic nezkazíte, pokud je součástí vaší terasy třeba vodní akvárium, nebo i nádrž, kam zachytáváte dešťovou vodu.

Zajímavé nádoby jsou stále hitem

Pokud se podíváme na trend, který jenom těžko omrzí, potom to jsou různé nádoby, které mohou být určené k tomu, že do nich umístíte květináče, stejně jako mohou být určené například i k tomu, že v nich budou umístěny jiné dekorace. Pamatujte na to, že už samotný obal můžeme označit jako velmi lákavou dekoraci. Pokud se podíváme na náš konkrétní tip, potom je spojený s tím, že doporučujeme pořídit zajímavý pozinkovaný obal. Ten nadchne svým rustikálním a originálním provedením, stejně jako dokáže nadchnout také svou kvalitou.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: terasa, zahrada, zahradní stavby

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme