Reklamní pozice premium odkaz

Nejlevnější oplocení zahrady

Nejlevnější oplocení zahrady

Ilustrační foto

Oplocení zahrady je v dnešní době nutností, neboť chrání váš pozemek před nezvanými návštěvníky. Nejde přitom o různé chmatáky, ale také zvířata, které by mohly udělat mezi rostlinami pořádnou neplechu. Jak na oplocení co nejvíce ušetřit?

Stavba svépomocí

Nikoho určitě nepřekvapí, že nejvíce se na plotu ušetří, pokud si ho uděláte sami. Můžeme vás ubezpečit, že i méně zručný kutil se s jednoduchým oplocením dokáže úspěšně vypořádat.

Sloupky v jiné verzi

Sloupky na plot si kvůli úspoře nekupujte v obchodech. Sloupek vyrobený za tímto účelem je zbytečně drahý. Stačí, když od někoho koupíte starší lešenářské trubky a nařežete si je na potřebnou délku.

Pletivo

Nejlépe vychází klasické drátěné pletivo. Zde moc neušetříte, snad jedině na různých detailech. Doporučujeme pletivo potažené plastem, které se nemusí natírat a má dlouhou dobu životnosti.

Brána

Je potřeba si rozmyslet, zda potřebujete malou branku a ještě vjezdovou bránu. Pokud si vystačíte s obyčejnou dvoukřídlou bráno pro auto i pro pěší, znovu ušetříte. 

Beton jako zastara

Sloupky je potřeba zabetonovat. Není nutné kupovat hotový beton z betonárky nebo v pytlích. Ušetřit lze i tím, že si ho prostě sami umícháte v kolečku z písku a cementu. Je to dřina, ale jde to.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: plot, brána, branka, zahrada, úspory

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme