Reklamní pozice premium odkaz

Rozhodněte se: Dřevěný nebo plastový zahradní domek 1/2

Rozhodněte se: Dřevěný nebo plastový zahradní domek 1/2

Ilustrační foto

Dřevěný zahradní domek

Dřevo je klasickým stavebním materiálem po mnoho let. I proto je dřevěný zahradní domek jednou z možností, kterou lze na zahradě využít. U tohoto materiálu zaujme možnost volby s ohledem na typ dřeva. Používá se třeba:

  • Dub

  • Buk

  • Smrk

Tento typ rozhodně zaujme také svým vzhledem, jelikož dřevo jako takové je přírodním materiálem. Je tedy více než jasné, že dřevěné zahradní domky se právě do oblasti zahrady, tedy do přírody jako takové celkem dobře a také celkem zajímavě hodí.

Dřevěný zahradní domek a jeho výhody a nevýhody

Nezapomínejme také na to, že dřevěný zahradní domek může díky svému materiálu nabídnout jak vysokou odolnost a pevnost, tak i životnost. Samozřejmostí je také bohatý výběr různých variant, a to především s ohledem na velikost a celkové provedení. Pokud se podíváme na možná negativa, je rozhodně nutné začít tím, že dřevo není nejlevnější. Kompletní realizace tedy může být poměrně drahá. Dále nezapomínejme také na nutnost pravidelné údržby, hlavně v souvislosti s různými nezbytnými nátěry. Jedině tak si dřevo zachová takové vlastnosti, které si zachovat potřebuje.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: zahrada, zahradní stavby

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme