Reklamní pozice premium odkaz

Rozhodněte se: Postavit garáž, nebo koupit prefabrikát 2/2

Rozhodněte se: Postavit garáž, nebo koupit prefabrikát 2/2

Ilustrační foto

Prefabrikát – betonová garáž

Jak už napovídá tento konkrétní název, jedná se o řešení, které je zhotoveno z betonu. Zde tedy může betonová garáž dosahovat stejných pozitivních vlastností, jako je tomu u klasiky ve formě zděné garáže. Dále nezapomínejme na to, že i toto řešení umí nabídnout celou řadu možností, a to jak s ohledem na velikost garáže, tak s ohledem na to, zda se bude jednat o řešení určené pro jeden automobil, nebo půjde o řešení pro několik vozů.

Betonové garáže a jejich výhody a nevýhody

První výhodou je určitě samotná stavba. Jelikož jsou betonové garáže složené z jednotlivých částí, dojde k tomu, že ty jsou vyrobeny a následně jsou přímo dovezeny na místo stavby. Samotné budování může trvat třeba jenom pár hodin. Betonová garáž navíc nemusí mít ani základovou desku. Dále nezapomínejme ani na finanční hledisko, jelikož toto řešení vyjde podstatně výhodněji. Když se podíváme na negativa, je více než jasné, že mnoho lidí dává stále raději přednost klasice, ve které vidí mnohem lepší vlastnosti. Dále nezapomínejme na fakt, že u betonových garáží jste velikostí i tvarem stále omezeni jenom tím, jaké možnosti umí nabídnout samotný výrobce.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Obyvame.cz

Štítky: garáž, stavba

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Obyvame.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Obyvame.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Obyvame.cz.

Z dalších webů vybíráme